maandag 28 november 2022

Philippe Clement enorm tevreden: “Hij is een superaankoop van ons bestuur”

Noa Lang speelt nog maar sinds oktober bij Club Brugge. De 21-jarige Nederlander zorgde wel al voor zeven goals en zes assists.

Noa stond er volgens Club-coach Philippe Clement niet voor te springen om naar de Brugse club te komen. “Maar hij heeft goeie gesprekken gehad met verschillende mensen van de club en hij voelt zich hier echt thuis.”

“Hij zegt steeds opnieuw dat hij nog beter kan en dat denk ik zelf ook”, vervolgt Philippe Clement in Gazet van Antwerpen. “Hij is 21 jaar en het is het eerste jaar dat hij zoveel wedstrijden speelt. Ik heb hem al gezegd dat hij nu aan zestig procent zit.”

“Hij moet nog veel leren, maar hij heeft de groep ook al veel bijgebracht. Niet alleen op het veld, maar ook naast het veld, als persoonlijkheid. Het is een superaankoop van ons bestuur”, aldus de coach.

Laatste nieuws

Gerelateerd nieuws